O nás

Na nič sa nehráme. Prídeme, opravíme a vy budete spokojní.

Naše služby

  • Pozáručný servis plastových okien a dverí všetkých typov
  • Núdzové otváranie zamknutých dverí
  • Výmena izolačných a bezpečnostných skiel
  • Premazanie a výmena tesnenia
  • Odstránenie mechanických závad na oknách
  • Nastavenie okien
  • Odstránenie prefukovania a rosenia okien a dverí

Poskytujeme pozáručný servis plastových okien a dverí všetkých typov, núdzové otváranie zamknutých dverí, výmenu izolačných a bezpečnostných skiel, premazanie a výmenu tesnenia, odstránenie mechanických závad na oknách, nastavenie okien, odstránenie prefukovania a rosenia okien a dverí, opravu a výmenu častí kovania, zabezpečovanie okna proti zlodejom.

Tak, ako každý iný technický produkt, aj okná podliehajú viacerým nepriaznivým vplyvom. Napr. vysušeniu či znehodnoteniu tesnenia, dynamickým tlakom z pohybov budov, termodynamickým tlakom či obyčajnému stárnutiu. Tieto nepriaznivé javy sa dajú podobne, ako napr. pri autách, efektívne rušiť správnou opaterou.

V prvom rade dochádza k strate ich prirodzených dobrých vlastností pri termo-izolácii a s tým ruka v ruke prichádzate o nemalé prostriedky, ktoré ste do okien investovali. Okná prepúšťajú viac chladu a hluku. Ďalším nepriaznivým javom sú rôzne mechanické poruchy, ktoré narúšajú komfort pri ich používaní. Väčšinou okná nedoliehajú, vŕzgajú alebo sa zle zatvárajú, čím trpia prevodové tiahla na kovaniach.

Naša firma je pomerne mladá, ale stoja za ňou skúsení odborníci, ktorí pochádzajú väčšinou z oblasti výroby okien. Máme viac ako 15-ročné skúsenosti v tejto oblasti. Za ten čas nám pod rukami prešlo mnoho výrobných technológií od mnohých výrobcov. Tieto skúsenosti vieme využiť práve pri údržbe okien. U nás si môžete byť istí originálnymi náhradnými dielmi, jednou z najnižších cien na trhu a taktiež bezplatnou obhliadkou.