Poskytujeme pozáručný servis plastových okien a dverí všetkých typov, núdzové otváranie zamknutých dverí, výmenu izolačných a bezpečnostných skiel, premazanie a výmenu tesnenia, odstránenie mechanických závad na oknách, nastavenie okien, odstránenie prefukovania a rosenia okien a dverí, opravu a výmenu častí kovania, zabezpečovanie okna proti zlodejom.

Naše služby

  • Pozáručný servis plastových okien a dverí všetkých typov
  • Núdzové otváranie zamknutých dverí
  • Výmena izolačných a bezpečnostných skiel
  • Premazanie a výmena tesnenia
  • Odstránenie mechanických závad na oknách
  • Nastavenie okien
  • Odstránenie prefukovania a rosenia okien a dverí

Prečo udržiavať plastové okná?

Tak, ako každý iný technický produkt, aj okná podliehajú viacerým nepriaznivým vplyvom. Napr. vysušeniu či znehodnoteniu tesnenia, dynamickým tlakom z pohybov budov, termodynamickým tlakom či obyčajnému stárnutiu. Tieto nepriaznivé javy sa dajú podobne, ako napr. pri autách, efektívne rušiť správnou opaterou.

Čo sa môže stať keď sa o okná nestarám!?

V prvom rade dochádza k strate ich prirodzených dobrých vlastností pri termo-izolácii a s tým ruka v ruke prichádzate o nemalé prostriedky, ktoré ste do okien investovali. Okná prepúšťajú viac chladu a hluku. Ďalším nepriaznivým javom sú rôzne mechanické poruchy, ktoré narúšajú komfort pri ich používaní. Väčšinou okná nedoliehajú, vŕzgajú alebo sa zle zatvárajú, čím trpia prevodové tiahla na kovaniach.

Prečo servisovať u nás?

Naša firma je pomerne mladá, ale stoja za ňou skúsení odborníci, ktorí pochádzajú väčšinou z oblasti výroby okien. Máme viac ako 15-ročné skúsenosti v tejto oblasti. Za ten čas nám pod rukami prešlo mnoho výrobných technológií od mnohých výrobcov. Tieto skúsenosti vieme využiť práve pri údržbe okien. U nás si môžete byť istí originálnymi náhradnými dielmi, jednou z najnižších cien na trhu a taktiež bezplatnou obhliadkou.

Kontaktný formulár

Tešíme sa na Vaše otázky